Extensa İstanbul

A: Maya Akar Center K: 18 Büyükdere Cad. No: 100-102 Esentepe İstanbul
T: +90 212 274 24 84
F: +90 212 275 30 70
W: www.extensa.com.tr
Faaliyet Alanları: Değerleme & Danışmanlık
Stand No145

103 yıldır geleceği şekillendiriyor…

Extensa 1910 da Belçika Antwerp’de kurulduğundan beri, bölgesinin önde gelen arazi geliştirme şirketlerinden biri oldu. Extensa, ofis ve logistik kompleksleri geliştirerek faaliyet alanını da çeşitlendiriyor. 1998 den itibaren ise faaliyetlerini, Euronext’de yer alan ve Belçika’nın en büyük holdinglerinden biri olan Ackermans & Van Haaren’ın bünyesinde sürdürüyor.

Extensa’nın yürüyen projeleri 1 milyon metrekarenin üzerinde bir alanı kaplamaktadır. Bu projeler arasında konut projelerinin yanı sıra AVM’ler, iş parkları ve ofis binaları gibi çeşitli projeleri görmek mümkündür. Ayrıca gayrimenkul yatırımı alanındaki iştiraki Leasinvest ile 500 milyon Euro’luk bir yatırımı da yönetmektedir.

2005 yılında, gelişmekte olan pazarlara giriş kararıyla birlikte Romanya ve Slovakya’nın yanı sıra Türkiye’de de yapılanmaya başladı.

Avrupa Nostra tarafından kentsel dönüşüme katkıları nedeni ile ödüle layık görülen Brüksel’deki Tour&Taxis projesinden edindiği deneyimlerden hareketle mevcut kent dokusunun ve kültürünün bir uzantısı olan Bomonti bölgesinde iki farklı yatırımını yürütmektedir.

Extensa İstanbul, Bomonti gibi özellikli bölgelerde yenilikçi ve kaliteli, projelendirildiği bölgede katma değer oluşturan, kullanıcıların kalite standartlarını yükselten konut-rezidans ve ofis projeleri geliştirmeyi hedefliyor.

 

Gümüş Sponsor
Ziyaretçi
Bu Kurumdan Katılan Kişiler


Platin Sponsor
Özel Proje Sponsoru
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Yeşil Destekçiler
Katkıda Bulunanlar
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.