Mentor Proje Yönetimi

A: Kördere Sok. Çavdar Apt. No:6/3 K:2 Kızıltoprak Kadıköy İstanbul
T: +90 216 449 16 33
F: +90 216 449 28 48
W: www.mentor.com.tr
Faaliyet Alanları: Değerleme & Danışmanlık
Mentor Proje Yönetimi, Amerikan ulusal standardı olarak kabul edilmiş PMI (Project Management Institute) metodolojisine dayanan ve çeşitli sektörlerdeki deneyimlerle boyutlanan proje yönetim danışmanlığı ve proje yönetimi hizmetlerini vermektedir. 

Proje Yönetimi Danışmanlığı olarak Mentor, proje bazlı çalışma prensibinin kurum kültürüne yerleştirilmesi, bu prensibin avantajlarının üst yönetime gösterilerek kabul edilmesinin sağlanması, projelerle yönetimin benimsenmesine destek verilmesi, organizasyonun proje bazlı çalışma temeline uygun yapılandırılması, buna uygun eğitimlerin verilmesi, projelere kaynak sağlayan beceri merkezleri, uzman insan kaynak havuz yapılarının tartışılıp karara bağlanması, proje ofisinin kurulması ve organizasyonu, rol ve sorumluluklar ile süreç ve prosedürlerinin belirlenmesi, benimsetilmesi alanlarında çalışmaktadır.
 
Yatırım Projeleri Yönetimi olarak ise anahtar teslimi proje yönetimi hizmeti kapsamında Türkiye ve yurt dışında yatırım projelerine yönelik olarak gayrimenkul geliştirme, tasarım yönetimi, inşaat yönetimi, proje koordinasyon ve sertifikalandırma konularında hizmet vermektedir. 

Mentor, proje yönetimi alanında “one stop shop” olarak çalışmakta olan bir firmadır. Pek çok farklı sektörde ve proje yönetimi alanının tümünde çalışmaktadır. Aynı zamanda partnerlerle çalışma kültürüne sahip olan Mentor Proje Yönetimi'nin Türkiye, İngiltere, Hollanda, Finlandiya ve İran'dan çok sayıda partnerle iş birliği bulunmaktadır.
Danışman
Jüri Üyesi
Bu Kurumdan Katılan Kişiler
Platin Sponsor
Özel Proje Sponsoru
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Yeşil Destekçiler
Katkıda Bulunanlar
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.