Rönesans Gayrimenkul Yatırım

A: Cumhuriyet Cad. No: 48 K.6 Harbiye İstanbul
T: +90 212 241 06 03
F: +90 212 241 06 04
W: www.rgy.com.tr
Faaliyet Alanları: Geliştirici

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY), Rönesans Grubu'nun ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirket, Grubun 17 yılı aşkın inşaat deneyimini 10 yıllık gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek toplam kiralanabilir alan bazında Türkiye'nin ve Rusya'nın önde gelen ticari gayrimenkul oyuncularından biri haline gelmiştir.

Rönesans Gayrimenkul'ün mevcut portföyünde, hali hazırda kira geliri getiren 13 gayrimenkul, geliştirme sürecinin muhtelif safhalarında bulunan 13 ticari gayrimenkul projesi ve ileride geliştirmeye müsait 8 arsa olmak üzere toplam 34 gayrimenkul bulunmaktadır. Şirketin kira geliri getiren gayrimenkulleri, Türkiye'nin değişik şehirlerinde yedi alışveriş merkezi (AVM), Rusya'nın St. Petersburg şehrinde dört ofis binası ile otel, ofis ve AVM'den oluşan bir karma proje ve Rusya'nın Novosibirsk şehrindeki bir alışveriş merkezini kapsamaktadır.

 

 

Entegre bir iş modelini benimsemiş olan Rönesans Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Şirket, ayrıca, bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin kiralama ve yönetimini de aktif olarak üstlenmektedir. Bugüne kadar Türkiye'de AVM'lere, Rusya'da ise ofis yatırımlarına odaklanan Rönesans Gayrimenkul, son dönemde Türkiye'de ofis, Rusya'da ise AVM projeleri geliştirmeye başlamıştır.

Platin Sponsor
Konuşmacı
Bu Kurumdan Katılan Kişiler
Platin Sponsor
Özel Proje Sponsoru
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Yeşil Destekçiler
Katkıda Bulunanlar
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.